Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Faaliyet Alanları

Erdem&Partners, ülkemizde faaliyet gösteren ya da yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcılara yatırımlarını en doğru biçimde ve hukuka uygun olarak gerçekleştirebilmeleri için gerekli tüm hukuki hizmetleri vermektedir. Büromuz yabancı müvekkillerine Türkiye’de gerçekleştirecekleri şirket, irtibat bürosu kuruluşu ve her türlü ticari işlemlerinde uluslararası standartlarda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Büromuz, Türkiye’de çalışmak isteyen yabancılara veya yabancı personel çalıştırmak isteyen tüzel ve gerçek kişilere, gerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na yapacakları yabancı çalışma izni başvurularında
ve gerekse Emniyet birimlerinde yürütülecek ikamet işlemlerinde danışmanlık hizmetleri sunmakta olup, Türkiye’nin önde gelen yabancı yatırımcılarına uzun süredir yukarıda yazılı konularda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Erdem &Partners, ayrıca Türkiye’ye yerleşme arzusunda olan yabancılara da gayrimenkul edinimi, Türk vatandaşlığına geçme işlemleri, yabancı çalışma izni konularında da butik hizmetler sunabilmektedirler.